Zaproszenie do udziału w programie telewizyjnym

Powiększ obraz

„Pierwsza Randka” to nowy program pokazywany na antenie TVP2. Jest to program, którego Uczestnicy spotykają się w restauracji na randce w ciemno. W programie występują pary w różnym wieku, a organizatorom zależy, aby wśród Uczestników byli także seniorzy, bo chcą pokazać, że miłość w każdym wieku jest możliwa! Spośród par w pierwszym sezonie były osoby starsze, świetnie się odnalazły na na planie i miło spędziły czas. Jedna z naszych seniorskich par zakochała się w sobie, do tej pory utrzymują kontakt i podróżują razem po świecie.

W związku z tym zapraszamy do programu także seniorów. Zapewniamy Uczestnikom pokrycie kosztów transportu do wysokości biletu PKP drugiej klasy, nocleg oraz gotówkę na kolację w naszej restauracji. Przez cały czas trwania produkcji wszyscy Uczestnicy mają przydzielonego opiekuna, z którym się kontaktują i który się nimi opiekuje na każdym etapie powstawania programu.

Zdjęcia do programu ruszają w lipcu, nagrania planujemy w Warszawie w dniach 1-15 lipca.

Jeżeli jacyś seniorzy byliby chętni aby przyjechać do programu i przeżyć miłą przygodę w ciekawym towarzystwie to prosimy o kontakt pod numerem telefonu 691 901 440.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie: http://pierwszarandka.tvp.pl