Środy Seniora: Potańcówka na koniec wakacji

Powiększ obraz

Wakacje, niezależnie od wieku i tego, czy następnego dnia idzie się na rozpoczęcie roku szkolnego, wypada zakończyć z przytupem. Dlatego w ramach Śród Seniora zapraszamy na potańcówkę przy utworach Czesława Niemena, Czerwonych Gitar i Trubadurów. Komu nie przypominają się pierwsze tańce na szkolnych zabawach?

Potańcówka z Wakacyjną Grupą Wujka Gienka
Środa, 31.08.2016, godz. 17:00
Finezja Orientu, ul. Chłodna 3A

Bilety: 5 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

Wakacyjna Grupa Wujka Gienka powstała w 2015 roku w pracowni muzycznej prowadzonej przez Tomasza Kierejszę w Suwalskim Ośrodku Kultury.

W swoim repertuarze ma znane, lubiane i największe przeboje muzyki polskiej lat 60. i 70. W wykonaniu Wakacyjnej Grupy Wujka Gienka można usłyszeć hity takich gwiazd estrady jak Czerwone Gitary, No To Co, Wojciech Gąssowski, Trubadurzy, Wojciech Korda, Czesław Niemen i inni.

Zespół przedstawił się suwalskiej publiczności 30 sierpnia 2015 roku podczas Koncertu na Pożegnanie Lata na placu Marii Konopnickiej. Niedawno, 24 czerwca 2016 roku, Wakacyjna Grupa Wujka Gienka wystąpiła wraz z Suwalską Orkiestrą Kameralną w koncercie z cyklu Filharmonia Suwałk. Nie zabrakło przebojów Czesława Niemena, Wojciecha Gąssowskiego i Czerwonych Gitar.

Organizator: Suwalski Ośrodek Kultury

Jedna myśl na temat “Środy Seniora: Potańcówka na koniec wakacji

Możliwość komentowania jest wyłączona