Pierwszy dzień

Powiększ obraz

Pierwszy dzień otwarcia Klubu Seniora już za nami. Na spotkanie nie przyszły tłumy, ale też nie robiliśmy wielkiej imprezy “z pompą”. Pokazaliśmy dla naszych uczestników czym dysponujemy i jakie zajęcia im oferujemy. Największą ciekawość wzbudził sprzęt do zajęć ruchowych. Technologia kinect, cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Było sporo zabawy i śmiechu, podczas gry w kręgle czy wspinaczki, taniec oraz fitness również bardzo spodobały się naszym uczestnikom.

Podczas prezentacji kręgli jedna z uczestniczek trzy razy pod rząd rzuciła strike a później poprawiła wynik podwójnym spare. Zarzekała się że nigdy nie grała w bowling, więc chyba rośnie nam nowy mistrz i konkurent dla zawodników Klubu Sportowego Jaćwing.

Zachęcamy do uczestnictwa w szerokiej gamie zajęć w Klubie Seniora Centrum, staramy się żeby każdy znalazł u nas coś dla siebie. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 15:30, wtorki od 13:30, środy od 16:00 oraz czwartki od 12:00. Dokładny grafik znajduje się na w zakładce kalendarz.